Про послугу

Компанією Б25 пропонується оренда бетононасосів будь-якого типу: стаціонарного, пересувного або автобетононасоса. Абсолютною особливістю нашої компанії є те, що, замовивши оренду бетононасоса, ви отримуєте його в найкоротші терміни, так як у нас найбільший автопарк бетононасосів в Україні.

Оренда бетононасоса скорочує терміни будівництва, підвищує якість виконаної роботи, що позитивним чином позначається на підвищенні ефективності будівельних робіт в цілому.

Хто орендує бетононасоси? 

Як відомо, тримати свій парк спецтехніки не під силу більшості будівельних компаній. Витрати на утримання, технічне обслуговування, навчання персоналу - це додаткові розтрати, які не завжди виправдані з точки зору ведення бізнесу.

Ми усвідомлюємо важливість відбору належного обладнання, тому оренда нашої техніки за ціною і якістю поза конкуренцією.

А якщо ми скажемо, що ми здаємо в оренду не машини, а ефективність вашої роботи, адже кожен з орендованих бетононасосів повністю відповідає меті його використання.

Стаціонарний бетононасос:

Компактний і невибагливий. Малогабаритність конструкції стаціонарного бетононасоса дозволяє легко переміщатися по будівельному об'єкту. За рахунок широкого діапазону продуктивності і робочого тиску стаціонарний бетононасос використовують на всіх етапах сучасного будівництва. Своєю потужністю не поступається своїм братам: пересувного і автобетононасосу.

Пересувний бетононасос:

Треба відзначити, що такий тип бетононасоса є в наявності тільки в нашій компанії. На відміну від стаціонарного - пересувається самостійно, що полегшує питання транспортування його на будмайданчик.

Мобільність. Бетононасос переїжджає з об'єкта на об'єкт, без допоміжної техніки.

Маневреність. Малі габарити шасі дозволяють проїхати навіть у центрі міста і легко маневрувати на будмайданчику.

Економічність. Немає необхідності в автокрані і вантажній машині.

Технологічність. Оперативна подача бетону і підвищення якості бетонування.

Автобетононасос:

Автобетононасоси призначені для швидкого виконання подачі бетону і заливки на відстані, в тому числі і у важких місцях. Вони є зразком синтезу високих технологій і сучасного дизайну. Бетононасос, оснащений розподільною стрілою від 18 до 53,5 метрів.

Незамінний для ряду об'єктів, таких як мостові перекриття і котловани.

Для зручності клієнтів наші фахівці розробили план погодинної і довгострокової оренди.

Погодинна оренда передбачає погодинну оплату орендованої техніки і є незамінною, коли обсяги робіт виконується в лічені години. Такий тип оренди зручний для невеликих компаній з обмеженим обсягом робіт.

Таким чином, ви економите на витрачені кошти і отримуєте потрібний бетононасос без зволікання. Мінімальний термін оренди складає 2 години.

Довгострокова оренда зручна компаніям, де передбачений великий обсяг будівельних робіт при масштабному будівництві. Наша техніка здатна на безперервну подачу бетону в кількості 4-х і більше машиносмен, забезпечуючи цілодобову роботу.

Більш того, орендуючи техніку на довгий термін ви отримуєте знижки!

Залежно від термінів і типу орендованого бетононасоса ми пропрацювали різні цінові пропозиції, за рахунок чого ви зможете підібрати техніку максимально вигідно і доступно.

Ми пропонуємо конструктивні рішення, які будують бізнес:

Оренда - це вигідний спосіб заощадити не тільки час, але і гроші. 

Написати
orenda@b25.com.ua
Зателефонувати
+38 (067) 111 111 7
Контакти Задати питання