Оренда vs Купівля

Західні забудовники оцінили і активно користуються таким видом сервісу, як оренда спецтехніки, зокрема бетононасосів, тому що знають ключові переваги, отримуючи максимальну вигоду:

•  Відпадає проблема найму і навчання спецперсонала;

Орендуючи бетононасоси, ви автоматично позбавляєтеся від головного болю навчання персоналу. Купуючи дорогу спецтехніку, власник повинен навчити працівників як працювати на тому, чи іншому агрегаті, а це:

- виділення часу і коштів на наймання операторів машин,

- додаткові витрати на навчання персоналу,

- накопичення досвіду за рахунок робочого процесу.

Крім вирішення кадрового питання, орендуючи бетононасос з оператором, клієнт знімає з себе певну відповідальність в разі поломки техніки через неправильну експлуатацію. Таким чином, оренда бетононасосів у MSBUD'а забезпечує вам гарантію на якісне обслуговування професіоналами, що пройшли стажування на заводі виробнику бетононасосів MECBO в Італії і отримали відповідні сертифікати. 

•  Оренда - єдиний вихід при відсутності власного парку при мінімальному бюджеті; 

Щоб утримувати спецтехніку, потрібні складські приміщення і обладнане СТО. Парк спецтехніки повинен бути досить великий, щоб виконувати найрізноманітніші будівельні роботи. Часто це стає неможливим через брак території самої будівельної компанії. Багато зарубіжних забудовники вже давно вирішили цю проблему орендою потрібної машини, скоротивши матеріальні витрати і гостре питання придбання дорогого автопарку. 

•  При оренді ви платите тільки за роботу. Час простою купленої техніки іноді дорожче, ніж сама покупка;

Будь-яка компанія, купуючи за значну суму потрібну спецтехніку з розрахунком на її активну експлуатацію, ризикує не виправдати витрат. З огляду на економічні глобальні явища, багато компаній в терміновому порядку позбуваються від власного парку, з огляду на простою. Оренда спецтехніки звільняє вас від сезонних простоїв, а відповідно і від непотрібних капіталовкладень.

Орендуючи бетононасос, ви платите за час роботи, а не за час простою.   

•  Орендар звільняється від маси клопоту:

- страхування;

- сплати податків;

- гарантійного та технічного обслуговування;

- ремонту поламаних машини. 

Купівля спецтехніки тягне за собою не тільки радості експлуатації, але і маси клопоту з її утримання, такі як: технічне обслуговування, ремонт і оформлення.

Оренда ж, знімає з вас тяготи змісту ремонтної майстерні, закупівлі деталей, комплекту інструментів, проходження планового і позапланового технічного обслуговування. Варто врахувати і людський фактор, тому як обслуговування спецтехніки на увазі спеціально навчений ремонтний персонал. До того ж, при поломці машини, вам не доведеться чекати замовлених у виробника деталей, тому що ремонт при оренді здійснюється орендарем.

Не слід забувати про юридичне оформлення спеціалізованої техніки, сплати податків за цією статтею і ціною страховки, яке передбачає додаткові, іноді економічно необґрунтовані, капіталовкладення.

•  Професійна допомога при виборі машини і чітке розуміння якої бетононасос потрібен на об'єкт. 

Бетононасос - дуже вузькоспеціалізована техніка, хоча і не замінна на більшості будівництв. Купуючи бетононасос, ви не зможете передбачити, який тип цієї машини вам знадобиться для наступної будівництва: авто, пересувний або стаціонарний. 

Натомість, наші фахівці виїдуть на об'єкт і нададуть професійну консультацію з приводу відповідного вам типу машини. Чітке визначення того, яка саме вам потрібна машина, якими характеристиками вона повинна володіти і які завдання буде виконувати, дозволить вам не тільки продуктивно працювати, а й добре заощадити.

Оренда бетононасосів - це найкраще рішення, адже воно є актуальним для підприємств будь-якого рівня.

Написати
orenda@b25.com.ua
Зателефонувати
+38 (067) 111 111 7
Контакти Задати питання